2020 SAMSUN ÇIKIŞLI KİLİKYA TURU
28 EKİM – 01 KASIM 2020 (29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'NA ÖZEL)
2 GECE KONAKLAMALI

1. Gün:

SAMSUN - MERSİN NARLIKUYU GECE YOLCULUĞU
Siz değerli misafirlerimizi saat 19.00’da acentemizin önünden alarak; Çorum – Yozgat – Niğde - Pozantı güzergâhını takiben Mersin Narlıkuyu’ya doğru gece yolculuğu ile gezimize başlıyoruz.

2. Gün:

NARLIKUYU - CENNET CEHENNEM OBRUKLARI – ASTIM MAĞARASI - KIZ KALESİ – TARSUS - AZİZ PAUL’UN DOĞDUĞU EV – NUSRAT MAYIN GEMİSİ – ADANA
Değerli misafirlerimiz; sabah bölgeye varışımız ile birlikte alacağımız kahvaltımızın ardından Cennet Cehennem Obruklarını ve Astım Dilek Mağarasını geziyoruz. Sonrasında, Mersin’in simgelerinden olan meşhur Kız Kalesi önünde hatıra fotoğraflarımızı çekip Mersin merkeze hareket ediyoruz. (Dileyen misafirlerimiz hava şartları uygun olması durumunda Kız Kalesi’ne tekneyle geçebilirler, ekstra) Öğle yemeğimizi(ekstra) meşhur tantuni olarak alıp Türkiye’de ismi 3500 yıldır değişmeyen şehir olan Tarsus’a gidiyoruz. Tarsus’ta gezimizi sırasıyla Kleopatra Kapısı, Aziz Paul’un doğduğu ev, avlusunda yer alan su kuyusu, eski Tarsus evleri ve Çanakkale Savaşlarında vermiş olduğu hizmetle ön plana çıkan Nusrat Mayın Gemisi ile tamamlayıp Adana’daki otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. (Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde) ADANA ŞİRİN PARK OTEL

3. Gün:

ADANA – SABANCI CAMİİ – ATATÜRK EVİ – SİNEMA MÜZESİ - TAŞKÖPRÜ – SAAT KULESİ – RAMAZANOĞLU KONAĞI – ANTAKYA – HARBİYE ŞELALELERİ
Değerli misafirlerimiz; sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından ilk olarak Sabancı Merkez Camii’ne gidiyoruz. 1998 yılında ibadete açılan, Balkanların ve Orta Doğu'nun en büyük camisi olarak kabul edilen bu muhteşem yapıyı rehberimizin anlatımları eşliğinde ziyaret ediyoruz. Sabancı Merkez Camii ziyaretimizin sonrasında Atatürk Evini ve Sinema Müzesini geziyoruz. Ardından Seyhan Nehri kıyısından yapacağımız kısa bir yürüyüşle Adana’nın simgesi olan tarihi Taş Köprü ’ye geçiyoruz. Vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Büyük Saat Kulesini ve Ramazanoğlu Konağı’nı görüp öğle yemeğimiz(ekstra) ve alışveriş için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizde şehrin muhteşem lezzetlerini tadıp Antakya’nın bambaşka bir yüzü olan ve mitolojik dönemlerden günümüze sayfiye yeri olarak kullanılan, şelaleleriyle meşhur Harbiye’ye hareket ediyoruz. Harbiye’de vereceğimiz serbest vakit sonrası konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz.(Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde) GRAND BOĞAZİÇİ HOTEL

4. Gün:

ANTAKYA – ARKEOLOJİ MÜZESİ – SAİNT PİERRE KİLİSESİ - HABİBİ NECCAR CAMİİ – UZUN ÇARŞI - SAMSUN
Değerli misafirlerimiz; sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Çan, Ezan, Hazan, Künefe, Asi Nehri, Şelaleleri, farklı inanışlarda yaşam alanları olan ve son zamanlarda dizileri ile de ünlenen Antakya’yı tanımaya başlıyoruz. Dünyanın en önemli mozaiklerinin sergilendiği ve an itibariyle Türkiye’nin en büyük Mozaik Müzesi konumundaki Antakya Arkeoloji ve Mozaik Müzesi ile gezimize başlıyoruz. Hizmete yeni açılan bu muhteşem müze sizleri büyüleyecek. Müzeden sonra Dünyanın ilk kilisesi olarak kabul edilen St Pierre Kilisesi’ne gidiyoruz. Rehberimizden alacağımız bilgiler sonrasında Anadolu’da yapılan ilk camilerden birisi olarak bilinen Habibi Neccar Cami’yi ziyaret ediyoruz. Habib-i Neccar Camii gezisi sonrası Antakya Sokaklarında yürüyerek kısa bir Antakya turu yapıyoruz. Müsait olduğu takdirde Türk-Katolik Kilisesi’ni ve Tarihi Antakya Evleri’ni görüyoruz. Ardından ülkemizin en zengin mutfaklarından birine sahip Antakya Mutfağının yöresel lezzetlerini tanımak ve test etmek için öğle yemeği(ekstra)molası veriyoruz. Öğle yemeğimizin sonrasında Uzun Çarşı da sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz yöresel ürünleri buradan temin edebilirler. Rehberimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Alışveriş molamızın ardından rehberimizin belirlediği saatte buluşup Samsun’a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

5. Gün:

SAMSUN
Değerli misafirlerimiz, yoldaki molalarımızın ardından Samsun’a varıyoruz ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezilerimizde buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* 1 Gece Adana’da Konaklama (ADANA ŞİRİN PARK OTEL)
* 1 Gece Hatay’da Konaklama (GRAND BOĞAZİÇİ HOTEL)
* 3 Kahvaltı
* 2 Akşam Yemeği
* Lüks Araçlar İle Ulaşım
* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
* Araç İçi Çeşitli İkramlar
* Seyahat Sigortası

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Programda EXTRA Belirtilen Yemekler ve Hizmetler 
* Müze VB. Giriş Ücretleri 
* Seyahat Boyunca ve Oteldeki Özel Harcamalar (Mini bar, Telefon vb.)

Tur Başlangıç: Tur Bitiş: Kişi Başı: Tek Kişi: 3-6 Yaş: 7-12 Yaş:
28 Ekim 2020 1 Kasım 2020 850.00 ₺ 999.00 ₺ 450.00 ₺ 650.00 ₺

Kalkış Noktaları
tatilden.com.tr Ofis Önü 19:00
Yeşilyurt Alışveriş Merkezi 19:15

ARAÇ BİLGİSİ

OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
MINIBUSLER
MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.
TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat

100% Güvenli Alışveriş

Banka & Kredi Kartı / +6 Taksit

Canlı Destek

+90 542 234 05 06

Özel İndirim

Gruplara Özel İndirimler