Kemer & Kekova Mavi Yolculuk Turu

Fiyat ₺ 3600.00

   Klimalı Geleneksel Ahşap Gulet

  Kemer, Olympos, Adrasan Çavuş Koyu, Demre, Çayağzı, Gökkaya Koyu, Tersane, Üçağız, Simena, Kekova, Porto Ceneviz Limanı, Phaselis, Ayışığı Koyu, Kemer

1.GÜN: Kemer
Kemer'de saat 15.30’dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Kemer’de yapılır.

2.GÜN: Olympos & Adrasan & Çavuş Koyu
Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne ile ilgili bilgiler verilir. Olympos Antik şehrine hareket edilir. Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Konumunun elverişliliği nedeniyle korsanların barınağı olan Olympos; bugün sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 metrelik muhteşem sahili, endemik bitkileri ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri ile bütün dünya tarafından bilinmektedir. Öğle yemeği ve yüzme molasından sonra, akşam yemeği ve geceleme için Adrasan Çavuş Koyu'na gidilir.

3.GÜN: Demre & Gökkaya Koyu
Sabah erken saatlerde Demre'ye hareket edilir. Çayağzı’nda kahvaltının ardından Bizans Dönemi'nde yaşayan çocukların, yoksulların ve gemicilerin koruyucusu sayılan Piskopos Noel Baba ve bir Likya kenti olan Myra Harabeleri gezisine katılabilirsiniz. Bu opsiyonel kara turundan sonra hareket eden yatımız Gökkaya Koyu'na ulaşır. Akşam yemeği ve geceleme için demirleme bu koyda yapılır.

4.GÜN: Tersane & Üçağız
Sabah kahvaltıdan sonra Batık Şehir'in üzerinden seyre çıkılır. Öğle yemeği ve yüzme molası Tersane Koyu'nda verilir. Akşam yemeği ve geceleme için Üçağız'a demirlenir. Arzu ederseniz, opsiyonel olarak düzenlenebilen öğle yemekli Kaş-Saklıkent gezisine katılabilirsiniz.

5.GÜN: Simena & Kekova
Üç Ağız Koyu'nda kahvaltı yapıldıktan sonra Simena’ya hareket edilir. Simena’da, 300 kişilik tiyatro kalıntıları ve Ceneviz Kalesi’ni gezme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme için ise Kekova'ya gidilir.

6.GÜN: Porto Ceneviz Limanı & Phaselis
Sabah erken hareketle Ceneviz Limanı'na ya da Sazak Koyu'na gelinir. Öğle yemeğinin ardından Phaselis Koyu'na demirlenir. Phaselis; M.Ö VII. yüzyılda Rodosluların Kolonisi olarak kurulmuştur. Geçimini denizden sağlayan Phaselis, 3 ayrı doğal koya sahiptir. Antikçağda parfüm ticareti ile ünlüdür. Arzu eden konuklarımız zengin eserlerin bulunduğu, sahildeki antik kenti gezebilir. Akşam yemeği ve geceleme ise bu güzel koyda yapılır.

7.GÜN: Ayışığı Koyu & Kemer
Yüzme molası için Ayışığı Koyu'na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme Kemer'de yapılır.  Arzu eden misafirlerimiz bu noktadan hareketle Antalya şehrini gezebilirler. Antalya; Paleolitik dönemden itibaren yerleşime açık olmuştur. M.Ö.7 yy' da Lidyalılar, M.Ö 456'da Persler, M.Ö. 333'te İskender'in egemenliğinde bulunmuş; İskender'in ölümünden sonra Bergama Kralı Attalos zamanında Attaleia isminde yeni bir kent kurulmuştur. Şehir, M.S.1207'de Selçuklular tarafından alınmıştır. Şehir merkezindeki en önemli eserler; Hadrianus Kapısı, Kale Kapısı, Saat Kulesi, Şehir Surları, Kale İçi, Kesik Minare, Antalya Arkeoloji Müzesi ile şehrin sembolü sayılan Yivli Minare Camisi'dir.

8.GÜN: Kemer
Kahvaltıdan sonra 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.

Biniş Günleri: Cumartesi
Tekneye Biniş: KEMER 
Biniş Saati: 15:30’dan itibaren 

Tekneden İniş: KEMER
İniş Saati:  Kahvaltıdan sonra sabah 10:30

Konaklama Tam Pansiyon gerçekleşecektir; Kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı kek-bisküvi servisi ve akşam yemeği.

Yemek esnasında kişi başı 0,5 litre su ücretsiz olarak verilir.

* Tam Pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı kek-bisküvi servisi ve akşam yemeği. 
* Yemek esnasında kişi başı 0,5 litre su ücretsiz olarak verilir. 
* Liman masrafları ve çıkış işlemleri. 
* Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları. 
* Palamar ücretleri
* Mürettebat servisi
* Kullanma suyu
* Dizel ve benzin giderleri fiyata dâhildir
* Temiz nevresim takımları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Deniz havlusu temin edilmez.) 
* Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı( maske, palet, şnorkel, olta takımları v.b). 
* Yat sigortası (Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. ) 
* K.D.V.

* Alkollü, alkolsüz içecekler ve şişe suyu; bedeli karşılığında Yat Barından satın alınır. 
* Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonlu kara turları. 
* Havaalanı transferleri

Belirtilen fiyatlar iki kişilik kabinde kişi başı ve TL cinsindendir.
Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup, doluluk oranına göre artış gösterecektir.
Süre sonu gelmeden kontenjan bitebilir, sınırlı kabin içerdiğinden dolayı anlık fiyat değişkenliği göz önünde bulundurulmalıdır. 
Güncel fiyat bilgisi için ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat

100% Güvenli Alışveriş

Banka & Kredi Kartı / +6 Taksit

Canlı Destek

+90 542 234 05 06

Özel İndirim

Gruplara Özel İndirimler