SAMSUN ÇIKIŞLI KAPADOKYA TURU

1. Gün:

SAMSUN – AVANOS GECE YOLCULUĞU 
Siz değerli misafirlerimizi saat 23.59’da acentemizin önünden alarak, Havza - Çorum – Alaca – Yozgat güzergâhını takiben Avanos’a doğru gece yolculuğu ile gezimize başlıyoruz.

2. Gün:

KAYMAKLI YER ALTI ŞEHRİ - UÇHİSAR KALESİ - GÜVERCİNLİK VADİSİ - GÖREME PANORAMA – ÇANAK ÇÖMLEK YAPIMI - ONYX TAŞ ATOLYELERİ
Değerli misafirlerimiz, sabah bölgeye varışımız ile birlikte alacağımız kahvaltımızın ardından; binlerce kişinin düşman baskınlarından kaçarak aylarca yaşayabileceği şekilde düzenlenmiş olan Kaymaklı Yeraltı Şehri’ne hareket ediyoruz. Yer altı şehrindeki tüneller, kilise, yemekhane, kiler ve depo gibi yaşam birimlerini gördükten sonra bölgenin en yüksek noktası konumunda bulunan Uçhisar Kalesi’ni panoramik olarak görme ve fotoğraflama imkânımız olacak. Ardından Güvercinlik Vadisinde bulunan güvercinler hakkında rehberimizden bilgiler alıp fotoğraf molası ve serbest zaman veriyoruz. Panorama tepesinden göreme panoramasını izledikten sonra öğle yemeğimiz(ekstra) için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz. Avanos’ta Kızılırmak’ı görüp çamurundan yapılan çanak-çömleklere dair bilgi alıp ONYX taş atölyelerini geziyoruz. Avanos şehir merkezinde bulunan Sallanan Köprüde vereceğimiz serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. (Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde) SUHAN OTEL KAPADOKYA (Dileyen misafirlerimiz ile birlikte yemek sonrası bölgeye özgü Türk Gecesine gidiyoruz, Ekstra)

3. Gün:

GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ – PAŞABAĞLARI – ZELVE – DEVELİ VADİ – ÜÇ GÜZELLER – ASMALI KONAK - ÜRGÜP ŞEHİR MERKEZİ – SAMSUN DÖNÜŞ YOLCULUĞU
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından; eski adıyla koruma olan bugünkü ismiyle Göreme Açık Hava Müzesi’ni görmek üzere yola çıkıyoruz. Yemekhane, mutfak, kiler ve muhteşem Tokalı Kilise göreceğimiz yerler arasında. Çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşa bağlarında fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın sonrasında Zelveyi geziyoruz. Zelve ’de yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından ilginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi ’ye (Devrent Vadisi) doğru hareket ediyoruz. Hayal vadisi olarak da bildiğimiz ve neden hayal vadisi dediğimizi keşiflerimizle farkına varıyoruz. Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarına gidiyoruz. Burada kısa bir fotoğraf molamızın ardından Asmalı Konak ziyaretlerimizi de tamamlayıp Ürgüp şehir merkezinde siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Vereceğimiz bu serbest zamanda dileyen misafirlerimiz yemek yiyebilir, yöresel ürünlerini buradan temin edebilirler. Rehberimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Rehberimizin belirleyeceği saatte aracımızda buluşup Samsun’a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yoldaki molalarımızın ardından Samsun’ a varıyoruz ve siz değeri misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezilerimizde buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Lüks Araçlar ile Ulaşım  
* 1 Gece Kapadokya Sühan Otel'de Konaklama 
* 2 Kahvaltı 
* 1 Akşam Yemeği 
* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 
* Araç İçi Çeşitli İkramlar
* Seyahat Sigortası 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Programda EXTRA Belirtilen Yemekler ve Hizmetler 
* Müze VB. Giriş Ücretleri  
* Seyahat Boyunca ve Oteldeki Özel Harcamalar (Mini bar, Telefon vb.)

Tur Başlangıç: Tur Bitiş: Kişi Başı: Tek Kişi: 3-6 Yaş: 7-12 Yaş:
Tur Tarihleri Yakın Zamanda Güncellenecektir.

Kalkış Noktaları
tatilden.com.tr Ofis Önü 23:59
Yeşilyurt Alışveriş Merkezi 00:15

Gezi süresi 1 gece 2 gündür. 1 gecesi yolda geçmek kaydı ile otel konaklaması 1 gece 2 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir. 2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda tatilden.com.tr’nin bir sorumluluğu yoktur. Ekstra tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır. Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, tatilden.com.tr’nin sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan tatilden.com.tr’nin sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı tatilden.com.tr’de saklıdır. Turun iptali durumunda anı tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır. 1618 nolu zorunlu seyahat sigortası kapsamı acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

ARAÇ BİLGİSİ

OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
MINIBUSLER
MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.
TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat

100% Güvenli Alışveriş

Banka & Kredi Kartı / +6 Taksit

Canlı Destek

+90 542 234 05 06

Özel İndirim

Gruplara Özel İndirimler