Hakkımızda

Kurumsal ve bireysel seyahat ihtiyaçlarınıza profesyonel ve özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan şirketimiz A Grubu Türsab Belgesi ve Ulaştırma Bakanlığı’na bağlı B2 yetki belgesi ile hizmet vermektedir.

 
Hizmet sektöründe kalite bilinci ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin artık bir gereklilik olduğunu biliyoruz. Dinamik yapısı, konusuna hakim, araştırmacı, kendini sürekli geliştiren uzman kadromuz ile Türkiye’nin dört bir yanına başarılı organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz için kolay ulaşılabilir ve ihtiyaç duyulan tüm bilgileri gereken şeffaflık ile sunuyoruz. 


Yurtdışı ve yurtiçindeki tüm seyahatlerinizde otel, tur, ulaşım, restoran, menü seçimi, aktivite, toplantı, görsel ve işitsel teknik ekipman, baskılı malzeme, hediye ve personel desteği gibi daha birçok hizmeti hali hazırda çalıştığı veya gerekli hizmet standartlarına göre servis vereceğine inandığı diğer hizmet sağlayıcıları ile işbirliği yaparak en avantajlı koşullarda ve titizlikle sağlıyoruz.


Amacımız, her daim ekip arkadaşlarımızdan, iş ortaklarımızdan ve bizi tercih eden misafirlerimizden aldığımız ilhamla, sınırları zorlamak.

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat

100% Güvenli Alışveriş

Banka & Kredi Kartı / +6 Taksit

Canlı Destek

+90 542 234 05 06

Özel İndirim

Gruplara Özel İndirimler