2020 SAMSUN ÇIKIŞLI FETHİYE & MARMARİS TURU
01 – 06 TEMMUZ 2020 / 14 - 19 TEMMUZ 2020
05 - 10 AĞUSTOS 2020 / 19 - 24 AĞUSTOS 2020

1. Gün:

SAMSUN - FETHİYE GECE YOLCULUĞU
Siz değerli misafirlerimizi saat 18.00’da acentemizin önünden alarak Çorum – Ankara - Afyon güzergâhını takiben Fethiye’ye doğru gece yolculuğu ile gezimize başlıyoruz.

2. Gün:

FETHİYE – YAKAPARK – TLOS - SAKLIKENT - RUM KÖYÜ KAYAKÖY
Değerli misafirlerimiz, sabah Fethiye’ye varışımız ile birlikte Toros Dağları`nın yamaçlarında, eski Yörüklerin yaşamından izler taşıyan ama bugün artık buz gibi suları ve alabalığı ile ünlü bir sayfiye merkezi olan Yakapark'a hareket ediyoruz. Burada alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman veriyoruz. Burada verilen serbest zamanda çam ve ceviz ağaçlarının altında temiz dağ kokusunu içimize çekip çaylarımızı yudumluyoruz. Serbest zaman sonrası Tlos Antik kentinin içerisinden otobüsümüzle geçiyoruz ve rehberimizden bu antik kent hakkında bilgiler alıp fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Akdağların eteklerinde bulunan ve Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonu`na ulaşıyoruz. Toros Dağları`nın gölgesindeki bu muhteşem kanyonda buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz de(ekstra) ya sıcak çaylarını yudumlayabilir ya da zipline, Rafting gibi aktivitelerden yararlanabilirler. Bu keyifli dakikaların ardından eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası turumuz boyunca konaklamamızı gerçekleştireceğimiz Fethiye şehir merkezindeki otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman. (Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde) FETHİYE GRAND ATAPARK HOTEL

3. Gün:

TAM GÜN ONİKİ ADALAR TEKNE TURU – KIZIL ADA – GÖCEK ADASI – KATRANCI ADASI – ŞÖVALYE ADASI – TAVŞAN ADASI – YASSICALAR ADASI - HİSARÖNÜ
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye’nin ve Göcek ‘ in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız On iki Adalar Tekne Turumuza(yemekli) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcalar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında tekne turumuzu tamamlayıp otelimize geri dönüyoruz ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte lobide buluşarak Fethiye Hisarönü gece turuna çıkıyoruz.(Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde) FETHİYE GRAND ATAPARK HOTEL

4. Gün:

TAM GÜN ÖLÜDENİZ YÜZME MOLASI
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye’nin simgelerinden ve Türkiye’nin eşsiz denizlerinden olan Ölüdeniz ’de denizin ve güneşin tadını çıkarmak için sizlere tam gün yüzme molası veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların ve güneşin keyfini çıkarttıktan sonra rehberimizin belirlediği saatte buluşup otelimize geri dönüyoruz ve serbest zaman (Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde) FETHİYE GRAND ATAPARK HOTEL

5. Gün:

GÖCEK – DALYAN – ÂŞIKLAR YOLU – MARMARİS – SAMSUN DÖNÜŞ YOLCULUĞU
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye’den ayrılıyoruz. İlk durağımız Dünya Yat Turizm’in en önemli yeri olan Göcek. Marinasındaki lüks tekneleri, güzelliği ve şirinliği ile herkesi büyüleyen Göcek’teki gezimizi tamamlayıp Dalyan’a doğru yola çıkıyoruz. Karia Uygarlığının önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti’nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan tekne turumuza çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen ve Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını (Panoramik) görüyoruz. Caretta-Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajını görüp Marmaris’e doğru yol alıyoruz. Bir sonraki durağımız; Türk filmlerinde görebileceğiniz güzellikte bir ağaç tüneli olan Âşıklar Yolu olacak. Aşk üzerine dileklerimizi Âşıklar Yolunda tutup, gurup fotoğrafı çektiriyoruz. Ardından Marmaris’e geçip sizlere yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Güzel ve eğlenceli geçen bu harika günün ardından rehberimizin belirlediği saatte buluşup Samsun’a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

6. Gün:

SAMSUN
Değerli misafirlerimiz, yoldaki molalarımızın ardından Samsun’a varıyoruz ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezilerimizde buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* Lüks Araçlar İle Ulaşım
* 3 Gece Fethiye'de Konaklama  (FETHİYE GRAND ATAPARK HOTEL )
* 4 Kahvaltı 
* 3 Akşam Yemeği
* Oniki Adalar Mavi Yolculuk Tekne Tur Ücretleri(Yemekli)
* Dalyan Tekne Tur Ücretleri
* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 
* Araç İçi Çeşitli İkramlar 
* Seyahat Sigortası

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Programda Ekstra Belirtilen Yemekler ve Hizmetler 
* Müze VB. Giriş Ücretleri 
* Ölüdeniz Plaj Girişleri
* Özel Harcamalar(Mini bar, Telefon vb.)

Tur Başlangıç: Tur Bitiş: Kişi Başı: Tek Kişi: 3-6 Yaş: 7-12 Yaş:
14 Temmuz 2020 19 Temmuz 2020 1199.00 ₺ 1399.00 ₺ 699.00 ₺ 899.00 ₺
5 Ağustos 2020 10 Ağustos 2020 1199.00 ₺ 1399.00 ₺ 699.00 ₺ 899.00 ₺
19 Ağustos 2020 24 Ağustos 2020 1199.00 ₺ 1399.00 ₺ 699.00 ₺ 899.00 ₺

Kalkış Noktaları
tatilden.com.tr Ofis Önü 18:00
Yeşilyurt Alışveriş Merkezi 18:15

ARAÇ BİLGİSİ

OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
MINIBUSLER
MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.
TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat

100% Güvenli Alışveriş

Banka & Kredi Kartı / +6 Taksit

Canlı Destek

+90 542 234 05 06

Özel İndirim

Gruplara Özel İndirimler