⦁ 1.GÜN: SAMSUN – AYDER GECE YOLCULUĞU
Siz değerli misafirlerimizi saat 23.59’da acentemizin önünden alarak Ordu – Giresun - Trabzon güzergâhını takiben Dünyadaki cennet Ayder’e doğru gece yolculuğu ile gezimize başlıyoruz.

⦁ 2.GÜN: :AYDER YAYLASI – KARDAN ADAM FESTİVALİ
Değerli misafirlerimiz, sabahın ilk ışıkları ile birlikte Fırtına Deresi’ni takip ederek kestane, kızılağaç, doğu ladini gibi Doğu Karadeniz bitki örtüsünün en zengin örneklerini görüp Hala Deresi’nin yanındaki tarihi Osmanlı Taş köprülerinden Mikron veya Kale Köprüsünde fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Kaçkar Dağları’nın en güzel noktasından biri olan Ayder Yaylasındaki otelimize varışımız ile birlikte alacağımız kahvaltımızın ardından(otelimizin müsait olması durumunda) odalarımıza yerleşiyoruz ve serbest zaman. Vereceğimiz bu serbest zamanda kardan adam yapma yarışmalarına katılabilir, özel olarak hazırlanmış kayak pistinde kayak haricinde şişme deniz botu, naylon torba, çamaşır leğeni gibi akla gelen her şeyle yapılan kayma aktivitelerine katılabilirsiniz. (Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde)

⦁ 3.GÜN: AYDER YAYLASI – KARDAN ADAM FESTİVALİ – SAMSUN DÖNÜŞ YOLCULUĞU
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından festival alanına çıkıyoruz. Ayder’in her köşesinde oynanan horon halkalarına dâhil oluyoruz ve 100’lerce kişiyle horon oynayarak, tulum eşliğinde seslendirilen Karadeniz türkülerine eşlik ediyoruz. Gelin Tülü Şelalesi ve Kalegon mevkiine kadar bembeyaz karlar üstünde yürüyüş yapıp yöre insanlarıyla keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Ayder Yaylasında kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceksiniz. Güzel ve eğlenceli geçen bu harika günün ardından rehberimizin belirleyeceği saatte aracımızda buluşarak Samsun’a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam yemeğimizi Akçaabat Köfte Menü(extra) olarak alıp yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yoldaki molalarımızın ardından Samsuna varıyoruz ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezilerimizde buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.


ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
⦁ 1 Gece Ayder’de Konaklama /
⦁ 2 Kahvaltı
⦁ 1 Akşam Yemeği
⦁ Lüks Araçlar İle Ulaşım
⦁ Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
⦁ Araç İçi Çeşitli İkramlar
⦁ Seyahat Sigortası
⦁ Milli Park Giriş Ücretleri

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
⦁ Programda EXTRA Belirtilen Yemekler ve Hizmetler
⦁ Seyahat Boyunca ve Oteldeki Özel Harcamalar (Mini bar, Telefon vb.)

 

 

 

Tur Başlangıç: Tur Bitiş: Kişi Başı: Tek Kişi: 2-6 Yaş: 7-12 Yaş:
Tur Tarihleri Yakın Zamanda Güncellenecektir.

tatilden.com.tr Ofis Önü
Atakum Yeşilyut Önü

AYDER KARDAN ADAM FESTİVALİ

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat

100% Güvenli Alışveriş

Banka & Kredi Kartı / +6 Taksit

Canlı Destek

+90 542 234 05 06

Özel İndirim

Gruplara Özel İndirimler