1.GÜN: SAMSUN - FETHİYE GECE YOLCULUĞU
Siz değerli misafirlerimizi saat 18.00’da acentemizin önünden alarak Çorum – Ankara - Afyon güzergâhını takiben Fethiye’ye doğru gece yolculuğu ile gezimize başlıyoruz.

2.GÜN: FETHİYE – YAKAPARK – TLOS - SAKLIKENT - RUM KÖYÜ KAYAKÖY
Değerli misafirlerimiz, sabah Fethiye’ye varışımız ile birlikte Toros Dağları`nın yamaçlarında, eski Yörüklerin yaşamından izler taşıyan ama bugün artık buz gibi suları ve alabalığı ile ünlü bir sayfiye merkezi olan Yakapark'a hareket ediyoruz. Burada alacağımız kahvaltım ızın ardından serbest zaman veriyoruz. Burada verilen serbest zamanda çam ve ceviz ağaçlarının altında temiz dağ kokusun u içimize çekip çaylarımızı yudumluyoruz. Serbest zaman sonrası Tlos Antik kentinin içerisinden otobüsümüzle geçiyoruz ve rehberimizden bu antik kent hakkında bilgiler alı p fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Akdağların eteklerinde bulunan ve Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonu`na ulaşıyoruz. Toros Dağları`nın gölgesindeki bu muhteşem kanyonda buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz de(ekstra) ya sıcak çaylarını yudumlayabilir ya da zipline, Rafting gibi aktivitelerden yararlanabilirler. Bu keyifli dakikaların ardından eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yıll arı yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öyküleri ne ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası turumuz boyunca konaklamamızı gerçekleştireceğimiz Fethiye şehir merkezindeki otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman. (Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde)

3.GÜN: TAM GÜN ONİKİ ADALAR TEKNE TURU – KIZIL ADA – GÖCEK ADASI – KATRANCI ADASI – ŞÖVALYE ADASI – TAVŞAN ADASI – YASSICALAR ADASI - HİSARÖNÜ
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye’nin ve Göcek ‘ in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız OnikiAdalar Tekne Turumuza(yemekli) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcalar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında tekne turumuzu tamamlayıp otelimize geri dönüyoruz ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte lobide buluşarak Fethiye Hisarönü gece turuna çıkıyoruz.(Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde)

4.GÜN: TAM GÜN ÖLÜDENİZ YÜZME MOLASI
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye’nin simgelerinden ve Türkiye’nin eşsiz denizlerinden olan Ölüdeniz ’de denizin ve güneşin tadını çıkarmak için sizlere tam gün yüzme molası veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların ve güneşin keyfini çıkarttıktan sonra rehberimizin belirlediği saatte buluşup otelimize geri dönüyoruz ve serbest zaman (Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde)

5.GÜN: GÖCEK – DALYAN – ÂŞIKLAR YOLU – MARMARİS – SAMSUN DÖNÜŞ YOLCULUĞU
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye’den ayrılıyoruz. İlk durağımız Dünya Yat Turizm’in en önemli yeri olan Göcek. Marinasındaki lüks tekneleri, güzelliği ve şirinliği ile herkesi büyüleyen Göcek’teki gezimizi tamamlayıp Dalyan’a doğru yola çıkıyoruz. Karia Uygarlığının önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti’nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Da lyan kasabasından Dalyan tekne turumuza çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen ve Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını (Panoramik) görüyoruz. Caretta-Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajını görüp Marmaris’e doğru yol alıyoruz. Bir sonraki durağımız; Türk filmlerinde görebileceğiniz güzellikte bir ağaç tüneli olan Âşıklar Yolu olacak. Aşk üzerine dileklerimizi Âş ıklar Yolunda tutup, gurup fotoğrafı çektiriyoruz. Ardından Marmaris’e geçip sizlere yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşup Samsun’a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

6.GÜN: SAMSUN
Değerli misafirlerimiz, yoldaki molalarımızın ardından Samsun’a varıyoruz ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezilerimizde buluşmak
dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.


ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* 3 Gece Fethiye’de Konaklama
* 4 Kahvaltı
* 3 Akşam Yemeği
* Lüks Araçlar İle Ulaşım
* Oniki Adalar Tekne Tur Ücretleri(Yemekli)
* Dalyan Tekne Tur Ücretleri
* Araç İçi Çeşitli İkramlar
* Seyahat Sigortası
* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Programda EKSTRA Belirtilen Yemekler ve Hizmetler
* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
* Ölüdeniz Plaj Girişleri
* Seyahat Boyunca ve Oteldeki Özel Harcamalar (Mini bar, Telefon vb.)

Tur Başlangıç: Tur Bitiş: Kişi Başı: Tek Kişi: 2-6 Yaş: 7-12 Yaş:
Tur Tarihleri Yakın Zamanda Güncellenecektir.

Atakum Yeşilyurt Önü
tatilden.com.tr Ofis Önü

-

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat

100% Güvenli Alışveriş

Banka & Kredi Kartı / +6 Taksit

Canlı Destek

+90 542 234 05 06

Özel İndirim

Gruplara Özel İndirimler