1.GÜN: SAMSUN – AVANOS GECE YOLCULUĞU
Siz Değerli Misafirlerimizi saat 23.59’da acentemizin önünden alarak, Çorum – Alaca – Yozgat güzergâhını takiben Avanos’a doğru gece yolculuğu ile gezimize başlıyoruz.

2.GÜN: UÇHİSAR KALESİ - GÜVERCİNLİK VADİSİ - GÖREME PANORAMA – ÇANAK - ÇÖMLEK YAPIMI - ONYX TAŞ ATOLYELERİ
Değerli Misafirlerimiz, sabah bölgeye varışımız ile birlikte alacağımız kahvaltımızın ardından; bölgenin en yüksek noktası konumunda bulunan Uçhisar Kalesi’ni panoramik olarak görme ve fotoğraflama imkânımız olacak. Ardından Güvercinlik Vadisinde bulunan güvercinler hakkında rehberimizden bilgiler alıp fotoğraf molası ve serbest zaman veriyoruz. Panorama tepesinden göreme panoramasını izledikten sonra çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz. Avanos’ta Kızılırmak’ı görüp çamurundan yapılan çanak-çömleklere dair bilgi alıp ONYX taş atölyelerini geziyoruz. Avanos şehir merkezinde bulunan Sallanan Köprüde vereceğimiz serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde.

3.GÜN: DEVELİ VADİ – ÜÇ GÜZELLER – ASMALI KONAK - ÜRGÜP ŞEHİR MERKEZİ – SAMSUN DÖNÜŞ YOLCULUĞU
Değerli Misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından; Çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşa bağlarında (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın sonrasında Zelveyi geziyoruz. Zelve ’de yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından ilginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi ’ye (Devrent Vadisi) doğru hareket ediyoruz. Hayal vadisi olarak da bildiğimiz ve neden hayal vadisi dediğimizi keşiflerimizle farkına varıyor ve Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarına gidiyoruz. Burada kısa bir fotoğraf molamızın ardından Asmalı Konak ziyaretlerimizi de tamamlayıp Ürgüp şehir merkezinde siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşup Samsun’a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yoldaki molalarımızın ardından Samsun’ a varıyoruz ve siz değeri misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezilerimizde buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

 


ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* 1 Gece Kapadokya da Konaklama
* 2 Kahvaltı * 1 Akşam Yemeği
* Lüks Araçlar ile Ulaşım
* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
* Araç İçi Çeşitli İkramlar
* Seyahat Sigortası

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Programda EXTRA Belirtilen Yemekler ve Hizmetler
* Seyahat Boyunca ve Oteldeki Özel Harcamalar (Mini bar, Telefon vb.)

 

 

 

 

Tur Başlangıç: Tur Bitiş: Kişi Başı: Tek Kişi: 2-6 Yaş: 7-12 Yaş:
Tur Tarihleri Yakın Zamanda Güncellenecektir.

Atakum Yeşilyurt Önü
tatilden.com.tr Ofis Önü

-

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat

100% Güvenli Alışveriş

Banka & Kredi Kartı / +6 Taksit

Canlı Destek

+90 542 234 05 06

Özel İndirim

Gruplara Özel İndirimler