2020 SAMSUN ÇIKIŞLI LAVANTA BAHÇELERİ VE SALDA TURU
02 – 05 TEMMUZ 2020 / 20 - 23 TEMMUZ 2020 / 10 - 13 AĞUSTOS 2020

1. Gün:

SAMSUN - DENİZLİ GECE YOLCULUĞU
Siz değerli misafirlerimizi saat 19.00’da acentemizin önünden alarak Merzifon – Çorum – Kırıkkale – Ankara – Afyon güzergâhını takiben Denizli’ye doğru gece yolculuğu ile gezimize başlıyoruz.

2. Gün:

DENİZLİ - PAMUKKALE TRAVERTENLERİ – HİERAPOLİS - SALDA GÖLÜ – ISPARTA
Değerli misafirlerimiz, sabah Denizli’ye varışımız ile birlikte alacağımız kahvaltımızın ardından; Dünyada benzeri sadece İtalya'da Travertino isimli kasabasında görülebilen, bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine gidiyoruz. İlk olarak Travertenleri fotoğraflayabilmek ve Travertenler üzerinde yürüyüş yapabilmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen Sütunlu Havuzu geziyoruz. Kısa bir yürüyüşle ulaşacağımız Apollon Tapınağı ve onun yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Cin Deliğini görerek rehberimizden bilgiler alıyoruz. Daha sonrasında Anadolu’nun en iyi korunmuş tiyatrolarından olan Hierapolis Tiyatrosunu ziyaret ediyoruz. Antik kent gezimizin devamında şehrin ana caddesinde Domıtıan Kapısı ve Latrina ile devam ediyoruz. Bu keyifli gezinin ardından ülkemizin tekstil üretiminde önemli bir yere sahip olan Denizli’den ayrılmadan bir tekstil fabrikasında alışveriş imkânı veriyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın sonrasında “Türkiye’nin Maldivleri” olarak da anılan, turizm dünyasının yeni gözdesi Salda Gölü’ne doğru yol alıyoruz. Türkiye’nin en derin tatlı su gölü olarak da bilinen Salda Gölü’nde vereceğimiz serbest zamanda yürüyüş yapabilir, yemek yiyebilir, fotoğraf çekebilirsiniz. Salda Gölünü çok seveceksiniz, biz bundan eminiz! Salda Gölü gezimizin sonrasında konaklama yapacağımız Isparta’da ki otelimize gidiyoruz ve serbest zaman. (Konaklama ve akşam yemeği otelimizde). 5* RAMADA WYNDHAM ISPARTA

3. Gün:

ISPARTA – SAGALASSOS ANTİK KENTİ - İNSUYU MAĞARASI – BURDUR - ARKEOLOJİ MÜZESİ – LAVANTA BAHÇELERİ – SAMSUN DÖNÜŞ YOLCULUĞU
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Isparta şehir merkezinde yer alan Prof. Dr. Turan Yazgan Etnografya Halı ve Kilim Müzesi gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Isparta şehir merkezinde yapacağımız geziyle güller diyarının, gül ve ürünlerini satın alabileceğimiz çarşıda serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın sonrasında Isparta şehir merkezinden ayrılıp Burdur’un Ağlasun ilçesine ulaşıyoruz. Ağlasun ilçesinde yapacağımız panoramik gezi sonrasında Batı Toroslara kurulmuş, Dünya’nın en yüksekteki Antik Tiyatrosu olan Sagalassos Antik Kenti'ni gezmeye başlıyoruz. 9000 kişilik tiyatrosu, kişiye özel antik kütüphanesi, Helenistik çeşme yapısı, Kahramanlık Anıtı (Heron), Agora Alanları, hamam kalıntıları, Odeon ve tüm dünyada ses getiren Antoninler Çeşmesi Antik Kent gezimizde göreceğimiz başlıca yapılar olacak. Antik kent gezimiz sonrasında Burdur istikametine doğru devam edip yolumuzun üstünde bulunan ve Ülkemizde ziyarete açılan ilk mağara olan İnsuyu Mağarasına gidiyoruz. İnsuyu Mağarası gezimizin sonrasında (ekstra)öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Burdur Arkeoloji Müzesini geziyoruz. Müze ziyaretimizin ardından panoramik olarak Burdur Gölü’nü görüp Türkiye’nin lavanta üretiminin nerdeyse tamamını karşılayan mis kokulu Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyü ‘ne doğru yola çıkıyoruz. Kuyucak köyüne yaklaşırken mor renkli lavanta tarlaları bizleri karşılıyor. Lavanta bahçelerinde geçireceğimiz zamanda bol bol fotoğraf çekerek Burdur Gölü’nün seyrini gerçekleştiriyoruz. Köy içerisinde geçireceğimiz serbest zamanda köy halkı ile kaynaşarak çiftçi köylülerin üretmiş olduğu lavanta ürünlerini tanıma şansını yakalıyoruz ve köy kahvesinde çay molası veriyoruz. Günün en keyifli saatlerini ve muhteşem gün batımını lavanta kokulu köyde geçirdikten sonra Samsun’ a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

4. Gün:

SAMSUN
Değerli misafirlerimiz, yoldaki molalarımızın ardından sabah erken saatlerde Samsun’a varıyoruz ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezilerimizde buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
* 1 Gece Isparta'da Konaklama (5* RAMADA WYNDHAM ISPARTA)
* 2 Kahvaltı
* 1 Akşam Yemeği
* Lüks Araçlar İle Ulaşım
* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
* Araç İçi Çeşitli İkramlar
* Seyahat Sigortası

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
* Programda EXTRA Belirtilen Yemekler ve Hizmetler 
* Müze VB. Giriş Ücretleri 
* Seyahat Boyunca ve Oteldeki Özel Harcamalar (Mini bar, Telefon vb.)

Tur Başlangıç: Tur Bitiş: Kişi Başı: Tek Kişi: 3-6 Yaş: 7-12 Yaş:
20 Temmuz 2020 23 Temmuz 2020 575.00 ₺ 675.00 ₺ 400.00 ₺ 475.00 ₺
10 Ağustos 2020 13 Ağustos 2020 575.00 ₺ 675.00 ₺ 400.00 ₺ 475.00 ₺

Kalkış Noktaları
tatilden.com.tr Ofis Önü 19:00
Yeşilyurt Alışveriş Merkezi 19:15

ARAÇ BİLGİSİ

OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
MINIBUSLER
MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.
TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat

100% Güvenli Alışveriş

Banka & Kredi Kartı / +6 Taksit

Canlı Destek

+90 542 234 05 06

Özel İndirim

Gruplara Özel İndirimler