10 ÜLKE- 27 ŞEHİR
11 GECE KONAKLAMA (2 Gece Gemi Konaklamalı) - 16 GÜN

Yunanistan- Kavala - Selanik – İgoumenitsa/İtalya – Venedik –Milano –Ancona– Bari- Cenova- Portofino- Pisa - Floransa-Roma / Avusturya-Viyana/ Macaristan – Budapeşte/ Çek Cumhuriyeti-Prag Almanya- Dresden-Berlin/Hollanda-Giethoorn- AmsterdamBelçika–Brugge/Fransa-Paris-Colmar-Alsas Köyleri- Strazburg- Mulhouse/İsviçre- Zürih

1.GÜN 23/24.07.2021

İSTANBUL- SELANİK- İGOUMENİTSA

İstanbul’dan saat 22.00’da İpsala için hareket ediyoruz. Tahmini 4 saat sonra Gümrük kapısına varıyoruz. Pasaport kontrolü ve işlemlerden sonra Selanik için yolumuza devam ediyoruz. Sabah saatlerinde Selanik Şehrine varıyoruz. Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra şehir gezimize başlıyoruz. İlk durağımız Atatürk Evi Müzesi, sonrasında Beyaz kule ve sahil – kafeler civarında serbest zaman. Belirlediğimiz saate toplanıyoruz ve İgoumenitsa için hareket ediyoruz. İgoumenitsa’ya varıyoruz ve Gemide Kamaralarımıza yerleşiyoruz. Gemide serbest zaman.

GEMİ YOLCULUĞU (KAMARALARDA)

2.GÜN 25.07.2021

ANCONA- VENEDİK

Ancona Limanına varıyoruz ve Otobüsümüzle Limandan ayrılıyoruz. Venedik Şehri için hareket ediyoruz. Venedik’evardığımızda gezimize başlıyoruz, San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu edenler ekstra olarak Gondol gezisine katılabilirler. Yemek ve alışveriş için serbest zaman. Venedik’in gecesini yaşıyoruz ve Gece geç saatlerde Budapeşte için yola çıkıyoruz.

Gece Yolculuk

3.GÜN 26.07.2021

VENEDİK – BUDAPŞETE

Sabah saatlerinde Budapeşte’ye varıyoruz. Panoramik şehir turunun ardından, Kahramanlar Meydanı, Gallert Tepesi, Elizabeth Köprüsü, Budin Kalesi, Parlemento Binası ve Zincirli Köprü gezeceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turunun ardından otele transfer ve odalarımıza yerleşiyoruz.Serbest zaman.

BUDAPEŞTE KONAKAMA

4.GÜN 27.07.2021

BUDAPEŞTE–VİYANA

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Viyana için hareket ediyoruz.Varışın ardındanViyana Eski Şehir Merkezi, Aziz Stephan Katedrali, Hofburg Sarayı, Müzeler Meydanını göreceğiz. Sonrasında şehri bireysel keşfetmek ve Avusturya lezzetlerinin tadına bakmak için serbest zaman. Gezimiz sonrasında otelimize transfer ve odalarımıza yerleşiyoruz. Serbest zaman.

VİYANA KONAKLAMA

5.GÜN 28.07.2021 PRAG

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan Prag şehir turuna başlıyoruz. Old Town Meydanı, Prag Kalesi, Karl Köprüsü, Astronomik Saat Kulesi, St.Vitus Katedrali ve ünlü yazar Kafka’nın evi gezilecek yerlerden bazılarıdır. Serbest zamanın ardından otel için hareket ediyoruz. Otele varış ve odalarımıza yerleşme. Serbest zaman.

PRAG KONAKLAMA

6.GÜN 29.07.2021

DRESDEN - BERLİN

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra Dresden için hareket ediyoruz. Dresden’de, Theatreplatz, Martin Luter Anıtı, Brüls Terası, Zwinger Sarayı gezeceğimiz yerler arasındadır. Dresden gezimiz sonrasında Berlin için hareket ediyoruz.Berlin’e varışın ardından Brandenburg Kapısı, Eski Utanç Duvarı(Berlin Duvarı), Katledilen Yahudiler Anıtı, Berlin TV Kulesi, Alexanderplatz Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrasında akşam yemeğimiz ve alış veriş için serbest zaman. Belirlediğimiz saate toplanıyoruz ve Amsterdam – Giethoorn için hareket ediyoruz.

Gece Yolculuk

7.GÜN 30.07.2021

GEİTHOORN – AMSTERDAM

Sabah erken saatlerde Giethoorn’e varıyoruz. Kuzeyin Venedik’i olarakta bilinen Masalsı Hobit Köyün’de, dileyen misafirlerimiz tekne ile, dileyen misafirlerimiz de yürüyerek gezebilirler.

Gezimizden sonra Amsterdam için hareket ediyoruz. Damrak Caddesi, Dam Meydanı, Ulusal Anıt, MadameTussauds Müzesi gezeceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrasında Serbest zaman.

Belirlenen saatte toplanarak otelimiz için hareket ediyoruz. Odalarımıza yerleşme ve serbest zaman.

AMSTERDAM KONAKLAMA

8.GÜN 31.07.2021

BRUGGE- PARİS

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra Orta Çağ Şehri Bruge için hareket ediyoruz. Eski şehir turumuzdan sonra serbest zaman. Belirlenen saatte toplanıp Fransa’nın Chateau de Chantilly (Şato) gezisi için hareket ediyoruz. Şato gezimizden sonra Paris için hareket ediyoruz.

Paris gezimize Ressamlar Tepesinde başlıyoruz. Kafelerin bol olduğu Ressamlar Tepesinde serbest zaman. Belirlediğimiz saatte toparlanıp otelimiz için hareket ediyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Serbest zaman.

PARİS KONAKLAMA

9.GÜN 01.08.2021

PARİS

Sabah otelde kahvaltımız aldıktan sonra Paris gezime başlıyoruz. Concord Meydanı, Louvre Müzesi, Eyfel Kulesi, Notre Damus Kilisesi, Şanzelize turu veMoulen Rujgezilecek yerler arasındadır. Alışveriş için serbest zaman. Belirlediğimiz saatte toparlanıp, akşam kahvemizi Ressamlar tepesinde Paris’e karşı yudumluyoruz. Sonrasında gece yolculuğumuz başlıyor.

Gece Yolculuk

10.GÜN 02.08.2021

STRAZBURG- COLMAR-ALSAS KÖYLERİ-MULHOUSE

Sabah saatlerinde Strazburg’a varıyoruz. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi ile gezimize başlıyoruz. Daha sonra Maison Kammerzell (Kammerzell Evi), Kleber Meydanı, Cathadrale Notre Dame De Strazburg, La Petite France gezilecek yerler arsındadır. Strazburg gezimiz sonrasında Dünyada şarap yoluyla ünlü Alsas kasabalarını gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Dünyaca ünlü Fransız şaraplarının anavatanı olan Colmar’a hareket ediyoruz.Turun ardından Alsas kasabasına gidiyoruz. Rengarenk evleriyle fotoğraf tutkunlarının uğrak noktası olan Alsas kasabalarını geziyor, grevyer peynirini, lezzetli turtaları ve şarapları keşfediyoruzveKahve molası, yemek molası, alışveriş molası ile gezimizi tamamlıyoruz. Mulhause otelimiz için hareket ediyoruz otele varış ve odalarımıza yerleşme. Serbest zaman.

MULHOUSE CİVARINDAKONAKLAMA

11.GÜN 03.08.2021

ZÜRİH –MİLANO – CENOVA

Sabah otelde kahvaltımız aldıktan sonra Zürih Şehir gezisi için hareket ediyoruz. Panora-omik olarak şehir Turumuzu yapıyoruz. Alışveriş için serbest zaman. Belirlenen saatte toparlanıyoruz ve Milano için hareket ediyoruz. Milano’ya varış. Milano Duamo Katedrali, Galleria Vitterio Emanuele II, Navigli Bölgesi gezilecek yerler arasındadır. Gezimiz sonrasında alışveriş ve yemek için serbest zaman. Belirlediğimiz saatte toplanıyoruz ve Cenova için yola çıkıyoruz.

CENOVA KONAKLAMA

11.Gün 04.08.2021

PORTOFİNO – PİSA – FLORANSA

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra Cenova şehir gezimiz için hareket ediyoruz. Kristof Kolomb’un evi, Ferrai Meydanı, San Lorenzo Ktedrali ve Portofino gezilecek yerler arasındadır. Cenova gezimiz sonrasında Pisa için hareket ediyoruz. Pisa Kulesini ve Katedrali ziyaret ediyoruz sonrasında Floransa için hareket ediyoruz. Floransa’da, Duomo Katedrali, Signoria Meydanı, Vecciho Sarayı, Ponte Vecchio Köprüsügezilecek yerler arsındadır. Gezimiz sonrasında alışveriş için serbest zaman. Belirlenen saatte Otelimiz için hareket ediyoruz otele varış odalara yerleşme ve serbest zaman.

FLORANSA KONAKLAMA

13.GÜN 05.08.2021

ROMA

Sabah saatlerinde Roma için hareket ediyoruz. Roma’ya varışımızla birlikte Vatikan’dan geziye başlıyoruz. Ardından İspanyol merdivenleri gezisi ve serbest zaman. Belirlenen saatte toplanıp otelimiz için hareket ediyoruz. Odalarımıza yerleşme ve serbest zaman.

ROMA KONAKLAMA

14.Gün 06.08.2021

ROMA

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra Roma Şehir gezisi için hareket ediyoruz. GezimizeKolezyum ile başlıyoruz ardından Roma Forum, Trevi Çeşmesi(aşk çeşmesi), Piazza venezia, Vittorio Emanuele II Anıtı,Piazza Navona Meydanı ile bitiriyoruz. Navona Meydanında serbest zaman. Belirlenen saate toparlanıyoruz ve Bari için hareket ediyoruz.

Gece Yolculuk

15.GÜN 07.08.2021

BARİ- İGOUMENİTSA

Sabah saatlerinde Alberobello’ya varıyoruz. Alberobello’da konik çatılı evlerin arasında keşif gezimizi yapıyoruz. Daha sonra Bari Limanı için hareket ediyoruz. Gümrük işlemlerimizden sonra gemimize biniyoruz, Kamaramıza yerleşiyoruz ve sonra serbest zaman.

GEMİ YOLCULUĞU

16.Gün 08.08.2021

İGOUMENİTSA– İSTANBUL

İgoumenitsa Limanından yola çıkıyoruz. Kavala’da yemek molası ve İpsala Gümrük Kapısı için hareket ediyoruz. Gümrük işlemlerimizden sonra İstanbul için yolculuğumuza devam ediyoruz. İstanbul’a varış ve veda zamanı…

 

Başka bir programda tekrar buluşmak dileğimizle Hoşçakalın…

 

 

-

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat

100% Güvenli Alışveriş

Banka & Kredi Kartı / +6 Taksit

Canlı Destek

+90 542 234 05 06

Özel İndirim

Gruplara Özel İndirimler